Take down .22

pušky malorážní

Re: Take down .22

Příspěvekod Vseta » úte 05. bře 2013 21:35:52

Co se zkracování týká - já musel nechat přezkušovat ZP 49,u kterého jsem si "zaonačil" hlavně na délku pažby s baskulí 8-) - taková dostavníková flintička........ Ve své době pro mě šikovnější,než moje druhá - Browning BPS home protection,taky fajn bročkopliv :lol: samo "broky" 8,4mm :mrgreen: . U malorážky by to pro nepuškaře bylo složitější asi skrze výpočet "otočky" stoupání,aby se to fláklo v určitém místě,jinak to prý velice nepříznivě ovlivňuje přesnost - takhle mi to bylo kdysi puškařem řečeno..... Uvidíme,co sežene.....Já teď kupoval kočárek a čeká mě postýlka pro druhýho delikventa,takže :cry:
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Take down .22

Příspěvekod mcrea » úte 05. bře 2013 21:58:53

V zákoně je nějaká obrátka ve smyslu, že pokud nedojde ke změně rozměru, který má vliv na bezpečnost atd.Jen si nejsem jistý, jestli do toho není zamotné něco o hlavních částech zbraně. To o délce závitu bych moc neřešil, považuju to za kec. Určitě nedělají u takřka stejné zbraně, která si navíc nedělá nějaké sportovní ambice, dvě různá stoupání. Možná by to šlo dohledat. Zkusím. Já to nikomu nenutím, v podstatě se jí zbavit nechci. Mám ji jako zbraň pro "jistotu", kdybych náhodou někde nějakou opravdu potřebuju. Ale pokud by někdo měl fakt zájem a uměl mě přesvědčit asi bychom se domluvili. Přesvědčováním nemyslím peníze, milionář nejsem, ale prodávát zbraně kvůli peněz nepotřebuju.
Jen mimochodem, loni jsem prodlužoval zbroják a paní zjistila, že mám špatnej průkaz zbraně. Nějak špatně to při přihlášení zařadili
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Take down .22

Příspěvekod Vseta » úte 05. bře 2013 22:06:50

Jasný,nesmí dojít ke změně kategorie zbraně,tzn,že pokud u brokárny flákneš lauf i pažbu,chce to asi mít doma druhou pažbu na kontrolu - protože celková délka musí být tuším nějaká minimální.....asi... :? A ať už ukrojíš lauf u čehokoliv,bez ohledu na kategorii,je to ZÁSAH DO HLAVNÍ ČÁSTI ZBRANĚ a tu zkušebnu prostě chtějí :evil: - na tom tenkrát dusili mě......a s těma techničákama - já měl taky jednou v průkazu zbraně u Remingtona 597,že je to C,přitom B a dělal mi to ten samej,co mi vydával nákupní povolení.....
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Take down .22

Příspěvekod mcrea » úte 05. bře 2013 22:16:41

No použil bych takové to - kde není žalobce, není soudce. Každý podle svých možností, každý podle svých schopností. A tím bych tu debatu uzavřel, než dostanem za uši. Jinak na okraj - soustruh, frézku a patřičné vybavení i znalosti mám.
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Take down .22

Příspěvekod Vseta » úte 05. bře 2013 22:20:38

mcrea píše:No použil bych takové to - kde není žalobce, není soudce. Každý podle svých možností, každý podle svých schopností. A tím bych tu debatu uzavřel, než dostanem za uši. Jinak na okraj - soustruh, frézku a patřičné vybavení i znalosti mám.
máš recht :) případně si písnem PM. Jo a mít fufně,lámu Tě na toho tauruse sám :lol:
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Take down .22

Příspěvekod mcrea » úte 05. bře 2013 22:33:36

Jak říkám, prodat ho nepotřebuju, takže bude v trezoru. A pokud se někdy stane, že někdo přijde se správným argumentem, odveze si ji. A třeba to budeš ty. :D
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Take down .22

Příspěvekod mcrea » sob 30. bře 2013 20:12:13

Na stránkách AWS je jedna M62 v inzerci. Není to zrovna čerstvý inzerát, ale možná to půjde.
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Take down .22

Příspěvekod Mat » stř 03. srp 2016 17:56:27

Nechci zakládat nové vlákno, ale taky se pochlubím jednou .22 :-)
Uvažoval jsem o Americké Savážce s 16" hlavní.....ale nakonec po reálném zhlédnutí jejího zpracování a zpracování ekvivalentu od CZUB, jsem se definitivně zamiloval do zkrácené 455 GG.
Zatím si zvykáme, přeci jen, není to závodní .22 se kterou jsem před čtvrt stoletím střílel, ale výsledky nejsou špatný :-)

Optika obyčejná UTG 3-9x 28 , stříleno American eagl (federal) HV

Aj, za velikost fotek se omlouvám, zapomněl jsem je zmenšit , já hlava děravá
Přílohy
IMG_3226.JPG
IMG_3231.JPG
Mat
 
Příspěvky: 36
Registrován: ned 05. kvě 2013 11:04:46

Re: Take down .22

Příspěvekod Edelweiss » čtv 04. srp 2016 7:41:36

Kdo si hraje nezlobí :-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Předchozí

Zpět na Sportovní zbraně dlouhé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron