Sebeobrana z auta

Sebeobrana z auta

Příspěvekod šílený brusič » sob 18. srp 2012 16:35:30

jaké prostředky používáte do auta,kdyby vás někdo přepadl?já vozím mačetu v nivě zastrčenou mezi sedadlem spolujezdce a ruční brzdou :mrgreen: nic lepšího mne nenapadá (krom pistole).A dá se použít i na sekání porostu,při průjezdu lesem,kdy občas trčí nějaká haluz do cesty.
šílený brusič
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 17. srp 2012 22:28:45
Bydliště: za moravů

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Vseta » úte 21. srp 2012 20:45:06

:lol: :lol: :lol: asi bych se zamknul a odjel :lol: :lol: :lol: nejni to jednodušší?? ;)
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Edelweiss » úte 21. srp 2012 21:43:10

hever z mazdy ;) :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod marish » stř 22. srp 2012 16:22:01

Kousek ocelový trubky. Asi jen 25-30cm, coulka, zavařená. U ruční brzdy. K obraně zatím nepoužito.
marish
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05. kvě 2012 12:09:38

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Georg.H » stř 22. srp 2012 20:50:30

že by lupara.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Georg.H
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte 07. čer 2011 23:17:48

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod voc » sob 06. říj 2012 14:28:42

8-) vozil jsem teleskopku ve dveřích, než mi ji za 350 EUR ukradli SLOVINCI na Slovinsko-Chorvatskych hranicích.
Od Té doby nemám nic, ale stále ji kupuju. ;)
Celkem se holka osvědčila za těch 5 let co víc jezdím (cca 100.000 km / rok) jsem ji vytáhl 3x. Zjednala si respekt už jen tím razantním cvaknutím když ji člověk roztahuje. Použít jsem ji nemusel ani jednou.
voc
 
Příspěvky: 89
Registrován: sob 06. říj 2012 14:19:16

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod alwarez » pát 26. říj 2012 15:18:31

Pistole ,revolver a kdyz rezim nedovoli tak perkusni pistole na jednu Ci dve rany a to je nabito hrubymi broky 8 mm raze ,tak alespon nemimeme ,kterakoliv mechanicka zbran je temer zbytecna !!!
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod mcrea » sob 27. říj 2012 8:54:23

Přečti si Alibabo, jak dopadl bratránek jednoho z moderátorů co se ubránil rukama. Píše o tom ve vedlejším vlákně. Kolik by těch měsíců bylo, kdyby se ubránil deringerem? Zapomínáš, že tady není divoký západ, nýbrž divoký východ. Tady má větší právo a větší zastání ten co má víc peněz a vyšší postavení. Jinak jsem si k revolveru pořídil pro sichr ještě dvanáctku brokovnici - bydlíme trochu bokem a už jsme tady měli párkrát návštěvu černé zvěře.
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Vseta » sob 27. říj 2012 9:04:21

alwarez píše:Pistole ,revolver a kdyz rezim nedovoli tak perkusni pistole na jednu Ci dve rany a to je nabito hrubymi broky 8 mm raze ,tak alespon nemimeme ,kterakoliv mechanicka zbran je temer zbytecna !!!
Mechanická??? Jako luk??? Nebo jsi myslel souhrně bodno-řezné a úderné zbraně?? Dovolil bych si nesouhlasit - pistole je sice pistole,ale ocelový teleskopický obušek,nebo pepřák taky není k zahození :lol: nemluvě o třeba kerambitu ;) Edit: brokárna je fajn - široká škála munice.... navíc je z balistického hlediska neidentifikovatelná :mrgreen:
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Bullterier5 » sob 27. říj 2012 9:27:36

Pánové-
nezapomínejte,že žijeme ve státě,kde vše dopadá tak,že pokud odrazíte útok,pachatel Vás zažaluje a Vy budete sankcionováni.
Nedílnou součástí tohoto systému je to,že většina grázlů se rekrutuje z řad synáčků vlivných papínků,nebo mají v rodině někoho,kdo má na vyšetřování vliv,nebo mají prostě "známého" který udělá vše proto,abyste si nechuť nechat se oloupit nebo zabít řádně odskákali.
Mně se jednou stal případ,že mně obstoupil hlouček sráčů,kteří se domáhali napřed cigára a pak i financí.Jak prezentoval Vseta,mluvčímu té tlupy jsem nastříkal do xichtu nervový sprej,ten šel k zemi a skupinka znejistěla bez vůdce natolik,že se nezmohla ani na to,aby řvoucího komandanta zvedla ze země,kam se poroučel.Zvlášť když jsem se v návalu vzteku začal posouvat směrem k nim a řval pro změnu já"kdo další??"
Nechali mně být...
Policajti pak sepsali zápis,vyšetřili,uzavřeli a já byl v pozici člověka,který agresivně zareagoval na prostou a slušně vyřčenou žádost o cigaretu.
Proč?
Protože jsem byl sám a jich bylo pět a svatozář si nasadili jeden druhému...
Svinský stát a svinský systém.....
Nemám rád Ameriku a Američany,ale jejich posuzování obrany napadených jim závidím......

Tam platí,že pokud dojde při sebeobraně k omylu,je pořád lepší být souzen dvanácti,jak nesen šesti....
Bullterier5
 
Příspěvky: 286
Registrován: pon 23. dub 2012 19:21:41

Další

Zpět na OT témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron