Black knives POKEC

Moderátor: Black knives

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pon 17. zář 2018 20:09:15

Budu na podzimní výstavě nožů v Praze. Osahání nože nenahradí žádný text. Na stole budou všechny modely BSK.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » stř 19. zář 2018 21:10:44

Mám hotovy všechny výbrusy. Nyní vysmirkovat, to je hrozná pakárna, a poslat do kalírny. Jak budou čepele zakalené, už to půjde rychleji.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pon 24. zář 2018 13:49:58

Víkend byl fajn. Tak zas, do práce.
Přílohy
009.JPG
012.JPG
026.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod maceta » úte 25. zář 2018 12:49:57

Black knives píše:Víkend byl fajn. Tak zas, do práce.



Wow brutal.. aj ja chcem :/ Kde to presne je ?
maceta
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. zář 2018 12:48:37

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » úte 25. zář 2018 13:09:52

Nerozumím otázce. Pokud jde o stezky, tak nic slavnějšího v čr není. Rychlebské stezky. Ta fotka je z trailu, který ještě není dokončený. Ale my ho stavěli, tak ho i jezdíme. Pro ostatní otevřený oficiálně není.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » úte 25. zář 2018 20:24:50

Tchán mně vyhazuje z prostor, že moje dílna už zabírá všechno místo v domě. Což je skoro pravda. Tak prodávám nové,neježděné kolo mé dcery. Cyklistku jsem z ní neudělal.
Přílohy
002.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » úte 25. zář 2018 20:26:18

Včera jsem rozbalil balík od Vaška Špičáka, nakoupil jsem trošku materiálu, 7000 je fuč. Ale dnes už jsem z něj vyřezal BSK2 z elmaxu. Ten kuchyňák, to je nůž na pečivo z Ikea. Kamarádka(máma Vikiho) mne požádala, jestli jí z toho nevyrobím normální nůž bez zoubků. Tak už to mám. Hodina práce. Dnes v noci jsem objednal trochu G10 na Jataganu, další 3000 jsou fuč.
Přílohy
007.JPG
008.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » ned 30. zář 2018 11:34:14

Mám hotových 20 čepelí, a smirkuju je na čisto. A padám na držku únavou. Večer ukážu, kolik je hotovo.
Tlačí mně čas, a žiju v nonstop stresu. Už dávno jsem chtěl mít ty čepele v kalírně. Jak já si oddechnu, až balík pošlu do kalírny.
Pak budu mít chvíli čas, než čepele zakalí, a pošlou zpět. Tak v tom čase vyrobím dva Parangy MM.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » ned 30. zář 2018 17:11:56

V podstatě si nikdo z vás neumí představit, jak strašně moc práce vidíte na fotce. Ale je to rok mého života. Rok, kdy jsem mohl být na horách, a já trčel v dílně. A pracoval. Každý den, po večerech, po troškách. Nože jsou nachystány do kalírny. Balík pojistím na maximum možné částky.
Přílohy
004.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pon 01. říj 2018 21:40:58

Narazil jsem na ceník jedné frenčízové nové firmy. Co na něj říkáte?



BROUŠENÍ NOŽŮ Z OCELI
PROFI-broušení*

POČET 2 X ROČNĚ 1 X ROČNĚ JEDNORÁZOVĚ
4 nože a víc 180 Kč/ks 230 Kč/ks 305 Kč/ks
1 – 3 nože 205 Kč/ks 255 Kč/ks 330 Kč/ks
OSTRÉ-broušení*

POČET 2 X ROČNĚ 1 X ROČNĚ JEDNORÁZOVĚ
4 nože a víc 130 Kč/ks 180 Kč/ks 255 Kč/ks
1 – 3 nože 155 Kč/ks 205 Kč/ks 280 Kč/ks
* PROFI-broušení není žádná novinka, dosud jsme všechny nože brousili tímto způsobem. Je vhodné pro náročné zákazníky, kteří vyžadují dokonalou preciznost. Vhodné také pro dražší nože (více než 1.200 Kč). Broušení nám zabere více času jelikož nůž podstoupí více brusných a leštících cyklů. Profi zakázky vyřídíme obvykle týž den od přijetí!

* OSTRÉ-broušení je určeno pro ty, kteří mají levnější nože, ale i tak chtějí mít profesionální ostří. Rozdíl je v tom, že ostří nebude leštěné tak dokonale jako v předešlém případě. Nůž bude skutečně velmi ostrý, ale ne až tak ostrý jako při PROFI broušení. Nože obvykle zašleme do 48 hodin od přijetí.

Bohužel není možné kombinovat různé stupně broušení v rámci jedné Obálky.

Pozor! K zásilce je třeba připočítat poštovné, které najdete na této stránce níže. Každá zásilka je automaticky pojištěna do výše 12.000 Kč. Pokud si přejete dodatečné pojištění, kontaktujte nás emailem.



Příklad – dobré si přečíst…
Pokud si například vyberete broušení 1x nebo 2x krát v roce, znamená to, že Vám automaticky zašleme další Ostrou Obálku až po 6, resp. 12 měsících od objednávky. Samozřejmě není žádný problém pokud si přejete dostat Obálku dříve nebo později – prostě nám pošlete email. Pokud již doma máte Vaši novou Ostrou Obálku, nemusíte nám nože poslat okamžitě, ale můžete počkat dokud skutečně budou potřebovat přebrousit. Pointa je v tom, že službu využijete tehdy kdy chcete. Pokud si nepřejete dostávat Ostrou Obálku automaticky, můžete si objednat “jednorázové broušení” přesně tehdy kdy potřebujete.

Pokud si zvolíte automatické posílání Ostré Obálky, můžete si kdykoliv změnit počet nožů. Do každé Ostré Obálky pro Vás totiž vkládáme speciální chrániče na nože. Pokud změníte počet nožů, které potřebujete nabrousit, napište nám email dříve než pošleme Ostrou Obálku.

Pokud potřebujete broušení více než 2x ročně, ceny budou ještě výhodnější a šité na míru. Napište nám email.



BROUŠENÍ JINÝCH NÁSTROJŮ
PRODUKT POPIS CENA ZA KS
Nůž na krájení chleba Nabrousíme stávající zoubky, nebo vyrobíme nové 355 Kč
Zlomená špička Vybrousíme novou špičku 355 Kč
Výrazně poškozená čepel Vyformujeme novou čepel 355 Kč
Kuchyňské nůžky Broušení běžných kuchyňských nůžek 230 Kč
Lovecké nože Brousíme taky speciální provedení 230 Kč
Zahradní nůžky Broušení běžných zahradních nůžek 230 Kč
Ostatní Napište nám email! info@ostraposta.cz
Tipy a triky při výběru vhodné objednávky
Typickým scénářem je, když má zákazník 6 nožů, které potřebují přebroušení. Avšak nechcete zůstat současně bez všech nožů. Pravděpodobně nebudete potřebovat předplatné na 6 nožů dvakrát ročně. Jednou z možností je proto zvolení předplatného broušení 3 nožů, 2-krát ročně. Jinou variantou je objednání pouze broušení 3 nožů, 1-krát ročně a v případě potřeby si můžete kdykoliv objednat dodatečnou obálku, přičemž Vám cenu ponecháme stejně výhodnou jako při Vašem předplatném.

Platba
Fakturu vystavujeme až 15 dní po objednávce. Splatnost faktury je až 20 dní. Pokud byste byli s broušením nespokojeni, máme pro Vás připravenou záruku spokonosti a Vaše nože v tom případě budeme brousit opět a zdarma.

Poštovné
Poštovné na každou Ostrou Obálku je 310 Kč. Tato cena zahrnuje poslání expresní zásilky 3 krát , včetně zpáteční adresy a pojištění. Zákazník tedy dále už za poštu neplatí. Tuto cenu je nutné připočítat k cenám za samotné broušení. Do jedné Obálky se vejde maximálně 7 nožů / nůžek.

VŽDY 100% garance spokojenosti!
Naši záruku myslíme skutečně vážně. Pokud byste nebyli s výsledkem spokojeni, přebrousíme Vaše nože opět a zcela zdarma. Na kvalitě je založen celý náš koncept a jsme naprosto závislí na spokojenosti našich zákazníků. Tímto se řídíme již více než 50 let a získali jsme si tak důvěru tisíců zákazníků. Více o garanci spokojenosti se můžete dočíst zde: GARANCE SPOKOJENOSTI.


Obchodní podmínky
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron