Black knives POKEC

Moderátor: Black knives

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » ned 06. srp 2017 17:57:14

Předání mého daru Rychlebským stezkám.
Přílohy
001.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » ned 06. srp 2017 17:58:06

A dostal jsem takovou cedulku....
Přílohy
003 (2).JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod visby » úte 08. srp 2017 12:02:50

super!

je obdivuhodne, ze si pri tolkych zakazkach najdes cas aj na taketo dary. o to viac ma tesi, ze to skonci v rukach ludi, ktori maju na starosti rychleby!
visby
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 25. bře 2013 21:14:36

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » úte 08. srp 2017 12:45:59

Já jim to nářadí dělám mnoho let, zdarma. Rychlebky jsou moje srdcovka. Byl jsem u toho v prvopočátku, kdy tam ještě žádné stezky nebyly. A znám se s hromadou lidí, jak jsi sám viděl. Ten víkend jsem toho vezl hoooodně.
Mačetu a motyčku "Švarcovku" jsem předal Trutnovským trailům. Hrabadala a jednu Švarcovku jsem dal Rychlebským stezkám.
Ale krom toho se udála další věc. Daroval jsem další mačetu a motyčku Piškotovi, klukovi, co staví ty traily v lese, a patří mu ubytování dole ve vesnici.
A potom, Dejv se mnou udělal další akci, kde u mně objednal pět motyček Švarcovek a dvě mačety. Jednu mačetu jsme potom večer v hospodě na základně...tam, kde jsi se mnou seděl, v kumbálu...tak tam jsme ji předali staršímu chlápkovi jménem Roman, který je zaměstnanec stezek. Udělal v životě asi nějaké chyby, a byl asi v base. A Pavel Horník ho znal dlouho před tím, a dal mu novou šanci. Když jsem Romanovi předával tu mačetu, brečel. Starý chlap.
Měl strašnou radost. Řekl mi, že mu nikdo nic nedal jen tak. A já věděl, že po mé mačetě touží. A já ji předal ještě správně po samurajsku. Plný kumbál lidí, já vstal, a Podal mu ji, jako se podává meč. "Je tvoje". Dojalo ho to hodně. A to jsou chvíle, kdy jsem rád nožíř, kdy vidím, že moje práce dává lidem radost. Druhou mačetu dostal další zaměstnanec RS Myšák, co tam čepuje pivo, a staví traily. No, a ty motyčky, to byla Dejvova akce. Objednal u mně ty motyčky i s tím, že jsem na každou z nich vyrazil jméno obdarovaného. A tam jsme je slavnostně předali. Takže, moje motyka je třeba nyní i v Bratislavě. Prostě, tohle byla velká akce, vezl jsem vercajk za 20 000. A stálo to za to.A fotky z předávání ještě čekám, ale budou.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod visby » úte 08. srp 2017 18:57:51

taketo nieco sa naozaj dobre cita! z takej roboty musis mat naozaj radost, len tak dalej!
visby
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 25. bře 2013 21:14:36

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » stř 09. srp 2017 4:41:29

Včera večer u mně byl Kanaďan, tak dostal ode mně darem dvě kosičky. Jednu zmenšenou verzi kosičky č.2. kterou jsem pojmenoval Malá Trailová kosa MTK. A druhou, Kama. Má za úkol zjistit rozdíly, a napsat o tom.
Přílohy
031.JPG
030.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » stř 09. srp 2017 21:14:58

super večer, na který jsem se hodně těšil. Rychlebské stezky, a večírek, skalňáci. a darování mého nářadí konkrétním obdarovaným.
Přílohy
POXK5339.jpg
POXK5287.jpg
POXK5296.jpg
POXK5344.jpg
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod trafficjuzz » čtv 10. srp 2017 15:09:32

ta radost ked sa niekto tesi z daru je na nezaplatenie. spravil si mi krajsi den, super dik! ;)
trafficjuzz
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29. črc 2015 23:58:45

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Drn » pát 11. srp 2017 14:35:54

Zdravím.
Je to super pocit, když někomu udělá jeden radost. Taky už jsem to zažil a bylo to nepopsatelný. Je krása vidět, že jsou ještě tací, kteří nekoukají jen na sebe a dělají radost jiným. Bravo, Romane, klobouk dolů.
Justice will be made by God
Drn
 
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. srp 2012 22:51:41
Bydliště: Plzeň

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pát 11. srp 2017 15:17:04

Měl jsem z toho já sám moc pěkný pocit. Když vidíš to nadšení u člověka, který dostal dar, jaký chtěl. Já za svůj život dostal dost nechtěných darů, tak vím, co je to za rozdíl.
Byla to náročná akce, náročný víkend. Je pátek a teprve po pěti dnech se z toho začínám vzpamatovávat. Prostě, nadoraz. Vždy mně to totálně zničí. A to jsem s kamarádem v tu sobotu ještě sám čistil chodníček na turistické značce. Dodal jsem mu nářadí, a makali jsme. Na tohle je absolutně skvělá ta malá trailová kosička. Plus pilka. Já mám Silky, tak to řeže samo. Z totálně zarostlého chodníku, kde nešlo jít přes houští a popadané stromy jsme z toho vyrobili tři metry širokou dálnici. Hodně dobrý pocit.
Za víkend jsem zničil dvě freridové duše, takže 520kč v háji. Rozcentroval si zadní ráfek, opět podřel nohu, tak už zas vypadám, jako bych se pral s tygrem. Rychlebská žula je drsná jako rašple, a chyby neodpouští.

Ale už opět pracuju v dílně na nožích. Ale už nechci tak dřít. Už mi to lezlo krkem. Zpomalím. Život mám jen jeden, a proč ho mám prožít ve spěchu, ve stresu.
Přílohy
016.JPG
019.JPG
025.JPG
029.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron