webové stránky Black knives

Moderátor: Black knives

Re: webové stránky Black knives

Příspěvekod Kraken666 » stř 15. srp 2012 13:11:51

Líbí se mi ta tabulka nožů včetně cen...tohle už mělo být na stránkách dávno... :idea:
Kraken666
 
Příspěvky: 1052
Registrován: sob 02. čer 2012 22:14:11
Bydliště: Plzeň

Re: webové stránky Black knives

Příspěvekod Black knives » stř 15. srp 2012 13:14:27

Nemohlo to tam být, dokud jsem byl zaměstnanec ve fabrice. Jako bych ti Tome nevyprávěl, s jakými potížemi jsem se musel potýkat. Výsledek těch potíží bylo i to vyhození z Knife.cz Bylo to těžké, ale myslím, že jsem to ustál, a život jde dál.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: webové stránky Black knives

Příspěvekod Kraken666 » stř 15. srp 2012 13:35:43

achjo...tomu rozumím...závist je svině...za poslední rok se to rozjelo...znám osobně 5 nožířů na které někdo práskal...Bonzáky bych postavil ke zdi a střílel.
Kraken666
 
Příspěvky: 1052
Registrován: sob 02. čer 2012 22:14:11
Bydliště: Plzeň

Re: webové stránky Black knives

Příspěvekod Black knives » stř 15. srp 2012 16:31:54

Je to velmi smutné čtení. Tvrdý konkurenční boj beru, ale bonzování je důkazem ubohosti dotyčného práskače. Mezi spolupracovníky jsem si ale taky dával pozor, co ještě chci říct, a co ne. Ale ti chlapi, myslím tím nožíře, mají tak těžké živobytí, že je mi z toho blujno, jak to čtu. To, že byly nějaké útoky vůči mně, budiž. Ale že mají potíže i další chlapi, to je prostě strašné. Stane se jen to, že to postupně nožíři zabalí, a budou dělat jiný job. Což je vlastně životní prohra. Pokud o této práci někdo sní, tak to pak musí bolet. Já na nožířině nijak zvlášť nelpím. Pokud si najdu jiný job, který mi pokryje moji spotřebu financí, budu schopen zavřít krám . A budu dále mít tohle jako hobby. Což je stejně nejlepší, jak si to užít.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Předchozí

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron