nůž pro lovce-skiner ED

Moderátor: Black knives

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Black knives » pát 26. říj 2012 17:15:23

ED- udělej je ty, nebuď líný, umíš to.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Edelweiss » pát 26. říj 2012 19:57:29

dělám auta, na další už čas není :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Vseta » sob 27. říj 2012 8:59:04

Black knives píše:Ještě tak, kdyby ten Derringer měl bílé střenky, tož to by byla fajna dvojka. ;)
No,tak to by bylo fajné kombíčko :shock: :!: Ta bílá mikarta je supr.
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Black knives » sob 27. říj 2012 10:54:02

Edovi kudla už putuje, Alex už ji má, tak doufám, že se uchytí. Jen ta cena nebude tak lidová, jak jsem původně zamýšlel. Bude stále stejná, jako u mých podobných nožů. Já už nechci závodit sám se sebou, jak jsem rychlý. Raději budu více precizní.
Ed mně tlačil do nízké ceny, aby ta kudla byla šlágr, ale mně to ruce nevyléčí. Takže moje důvody jsou ty, že chci ty roky dřiny přeměnit na peníze. Takže si práci nechám zaplatit. Za těch 32 let v nožířině jsem už dost poničený.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Edelweiss » sob 27. říj 2012 14:25:34

Tlačil? ale di, hledali jsme rychlé řešení :idea:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Black knives » sob 27. říj 2012 16:31:33

Máš pravdu. Je to jen můj vnitřní problém, že nemám na nožích rezervy, kde mohu řešit cenu. Ale jak jsi říkal, vše okolo nás drahne. Všechny vstupy, energie, náklady. Když vlezu kamkoliv do krámu, vše je dražší. I mně nezbývá, než zvýšit ceny, ač nerad. Do vánoc ceny budou celkem na podobné úrovni jako je mám, ale po vánocích půjdou ceny mých nožů nahoru.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Edelweiss » sob 27. říj 2012 17:10:13

To je ale přirozený vývoj, buď hlídáš vstupy a upravuješ výstupy, nebo to dotuješ vlastní marží a jdeš do kytek. Rád nerad prostě musíš s cenou pořád pracovat. Takže je jasné (jen idiot to nepochopí) že co jsme nasmlouvali loni, příští rok nebude pravda, a pokud má někdo problém s novou cenou, mohu jen konstatovat že je to jeho problém, měl zadat do výroby v době kdy byla nasmlouvaní dumpingová cena, nikdo nemůže chtít abys ji držel 3 ROKY!!!
Takže jak jsem ti volal, já netrvám na tom tě rujnovat, já jen říkám kudy bychom mohli dál dojít, a ty buď zodpovědný a hlídej cenu abys nedošel o žebrácké holi.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Edelweiss » pon 29. říj 2012 22:18:55

Tak a je to tady :-)))))
Přílohy
P1090820.JPG
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Black knives » pon 29. říj 2012 22:52:34

Važ si toho. Máš naprosto unikátní ocel, které jsem měl jen malý kousek. Už není, a nikdy nebude. Poldi Kladno ji vyvíjelo, jako supr ocel na nože, ale zkrachovali, takže, konečná. Tento nůž bude ve dvou verzích. Nebo ve třech.,nebo čtyřech. :D Ale už nikdy nebude ta, co máš ty. To je můj dar pro tebe, považuj si to.
O1
N695
Elmax
RWL34
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nůž pro lovce-skiner ED

Příspěvekod Edelweiss » pon 29. říj 2012 22:56:45

šak s tou sa nechám pohřbít, právě si ju ladím na holení, kudla na maso prostě musí být víc než jedovatá, no a to už mám u tvojich kudel jako standard. Jsou jedovaté od pohledu a tak je i udržuju. Ed skiner už dává A4 jedním tahem, ještě chvílu a bude to dělat jen při pomyšlení.
Takže ti tímto děkuju za unikát a doufám že nebudu sám kdo má tento druh nože do lesa :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron