Black knives POKEC

Moderátor: Black knives

Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pon 23. dub 2012 18:08:47

Zde budu psát pro lidi, které to bavilo číst, jak plyne můj život nožíře, trailbuildera stezek pro MTB, cyklisty, a prostě, jako jsem psal na Knife.cz než mne vystrnadili.

Pořád platí, že moje webové stránky jsou zde:

www.black-knives.com

Tady na foru je to pokec o mně, a mých nožích, a vašich zkušenostech s mými výrobky.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives

Příspěvekod Edelweiss » pon 23. dub 2012 18:13:55

Vitaj na svobodném fóru, je dost že ses zas ukázal :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: Black knives

Příspěvekod Black knives » pon 23. dub 2012 18:58:32

Bez přátel je člověk jen kapka v moři. Ale s přáteli může být každá kapka spojena v mocný proud. Věřím, že své fanoušky si tohle vlákno najde, stejně, jako je mělo na Knife.cz
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives

Příspěvekod mikuc » úte 24. dub 2012 13:33:01

Nově zdravím.
Pokecalo se jinde a s gustem, pokecá se i tady i když za sebe mohu říct, že spíš jen tiše čtu:)Nože se mi líbí, ale jinak jim asi nerozumím.
Jsem sám zvědav, jak to tu bude žít, jestli se sem natáhnou oba Blackovy fankluby.))) Každopádně si to dám do záložek a místo na Knife půjdu rovnou sem. Takže čekám na Blackovo chválení, ukázky, "kňourání" a jiné, co někomu jinde moc a moc čechralo receptory!:)
Romane, na těch tvých ofišl stránkách nejde založit pokec? To je asi placené a víc tam nedovolí?!
mikuc
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. dub 2012 12:02:50

Re: Black knives

Příspěvekod Black knives » úte 24. dub 2012 14:42:06

Moje webovky zatím neuvažuju, že by na nich měl pokec. Já dělám řemeslo, a nemám čas se zabývat řešením práce na compu. Tady jsem dostal nabídku, že si to můžu vést, jak jen se mi bude chtít.
Ale je realita, že na Knife budu už jen dávat fotky a stručný popis nože. Doposud jsem tam dával rady, a fotonávody, jak si ulehčit práci. Knife jsem chválil všude, kde jsem se dostal. V televizi, i v časopisech. Když podobnou možnost dostali i jiní nožíři, Knife nezmínil nikdo....Co dodat. Takže jsem se rozhodl, že budu také tak pasivní. Chce se to po mně, OK. A nebude možné se se mnou hádat. Nebudu reagovat na nic, a nikoho. Pořád mám dobré vztahy s obrovskou spoustou lidí, včetně majitele. I když mi dal ban na měsíc, pořád spolu vycházíme myslím, dobře.
Já chtěl, že zaplatím částku, a navrhnul jsem 1200kč ročně za moje placené vlákno. Tedy, 100kč za měsíc. Pokud by Milan kývl, obratem posílám peníze, a vedu si vlákno po svém. Stačilo by jen napsat, něco jako "toto vlákno je placené". Ale Milan nechce, proto nemám jinou možnost, než se stáhnout, a být ticho. Já si však myslím, že je to nešťasné řešení, chtít po nožířích jen čistě vlákno jejich nožů. Přijde mi to totiž, jako pěkná nuda. Furt jen nože, a žádný příběh. Já to vyřešil tak, že mohu psát příběhy zde.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives

Příspěvekod mikuc » úte 24. dub 2012 14:58:08

No vidíš, tak to tak bude a bude klid:))
Lidi si tě najdou všude!!!
Tam hodíš nůž a technické popisy a vše jen k věci a sem dáš úplně to samé + příběh k tomu nebo i ten mimo mísu:) Miluji příběhy.) Kdo bude chtít pokecat a nebo si "jen" pěkně rýpnout, najde si tě i tady a zároveň sem natáhneš lidi! A na tlučhuby platí to o té karavaně, štěkajících psech a ...))))
mikuc
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. dub 2012 12:02:50

Re: Black knives

Příspěvekod Black knives » čtv 26. dub 2012 7:32:33

Doufám, protože nějaké kecy na třídního nepřítele, co kvůli něho ostatní nožíři jsou hlady, ty tu budou pořád. Předbíhám ve frontě na banán, i na zákazníka, jak mi bylo napsáno. Reálně však řeším, co a jak dál. Pro maximální ochranu ruk jsem si pořídil brusku Haimovku. Nic lepšího k mání není. Když ani tohle nepomůže, a nebudu moci normálně fungovat, může se reálně stát několik věcí. Zabalím to úplně, a půjdu někde dělat vrátného. Nebo si najdu někoho, kdo bude dělat za mně. Což si myslím, že je příliš velké sousto. Mnohdy má nožíř práci s bídou pro sebe, natož aby živil jiné lidi, nedej Bůh celou rodinu. Tohoto šílenství se dopustil jen jeden nožíř, a myslím, že z toho po nocích nespí. Horrorová představa, když jeden neví, jesli příští měsíc bude na žrádlo.
Takže, šudlám si něco každý den, ale s 50% nasazením. Tím doufám, že se mi zklidní ty ruce. Už mám pocit, že je to výrazně lepší. Což je skvělá zpráva. Ivan Rzounek mi připoměl pár cviků na uvolnění energie "cchi" tak cvičím, a zdá se, že pomalu zase cítím teplo v rukách.
Dělám na restech, co dlužím chlapům, a cítím se velký dlužník. Tento týden makám na bushcraft kudlách MM. Pouzdra jsou už přivezena z KM Sadlery, čepele jsou hotovy. Nyní už jen příložky, a to je pohoda. I když, včera mi nevyšlo paroží, a celá práce šla vniveč. To paroží bude asi téměř neřešitelný problém u tohoto typu nože. Kde pořád shánět staré, hrubé, a placaté paroží, aby z toho vyšly široké příložky. Já už nemám, zásoby došly, a na výstavách takové vůbec nejsou v nabídce nožířských E-shopů.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives

Příspěvekod Vseta » čtv 26. dub 2012 10:09:54

Zdravím všechny zdejší uživatele :mrgreen: ,"přicestoval" jsem z knifu,v zásadě za Blackem. Jsem velmi spokojený uživatel čtyř jeho nožů a také Blackův "fanoušek". Počítám,že zde je jaksi "svobodněji",navíc i stř zbraně jsou mým koníčkem,takže myslím,že to tady bude fajn. Romane držím palce ;) M.
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Black knives

Příspěvekod Edelweiss » čtv 26. dub 2012 10:23:29

Vitaj v zemi klidu, tady to bude v pohodě a na komerci sa tu nehraje, se slušností tu vystačíš :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edelweiss
 
Příspěvky: 580
Registrován: čtv 20. led 2011 21:03:20
Bydliště: MORAVA

Re: Black knives

Příspěvekod Vseta » čtv 26. dub 2012 23:00:42

2Edelweiss: Děkuji za přivítání,budu se snažit rychle rozkoukat a přispět něčím užitečným...
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Další

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron