Black knives POKEC

Moderátor: Black knives

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » ned 24. zář 2017 15:13:54

Začínám si chystat dřevo na dokončení rukojetí čtyř Parangů, co mi tu leží. Už jsem začal smirkovat i čepele bojových kuch. a BSK. Pomalu, a stále vpřed. V úterý bych měl mít auto, tak mi snad skončí pakárna okolo toho. Pokud pominu fakt, že tím jsem se na příštích pět let zadlužil.

Stále myslím na Galila. Mrzí mně, že jsem s ním neměl těch rozhovorů víc. Bylo to vždy na úrovni. A byl ještě stále mladý, čerstvě ženatý. Ale chci si ho pamatovat stále tak, jak v Lipové vždy s úsměvem vypráví ty své historky.
Myslím na to, že smrt je tady s námi stále. Já sice věřím tomu, že mám skvělého anděla strážného, který mně roky tahá z průserů, ale jednou i on se unaví. Už dlouho to cítím, že každý den je dar. A je na mně, nebo třeba taky na vás, co s tím darem uděláte. Použijete ho pro své zbohatnutí, či ho věnujete jiným lidem, kterým se třeba tak dobře nevede.

Má to přímou souvislost s noži. Mnohem víc mně to bavilo, když jsem to dělal v práci, a mohl je rozdávat. Potřeboval bych zázrak, aby se tohle vrátilo. Zatím to však vypadá, že holt nic nezdědím, a peníze musím potupně vydělávat prací. Letošní rok ale nesu docela těžce. Hodně jsem pracoval, a stejně nemám pocit, že bych vydělával. Tak si říkám, když ve stejném duchu výrazně uberu práce na nožích, tak nezchudnu. Letos vůbec nemám na nic čas, furt jen dílna. A jsem z toho rozmrzelý. Tak si po té dovolené u moře říkám, proč se někam štvát, když stačí tak málo, a jste mrtví. Nač to potom všechno.

Galile, budeš mi chybět. Fotku jsem stáhl z Google, ale takto si tě chci pamatovat.
Přílohy
vandr_Handlová__32_.jpg_big.jpg.jpg
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » pon 25. zář 2017 19:06:02

Docela se daří. Tak snad s tím pohnu.
Přílohy
002.JPG
003.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » úte 26. zář 2017 17:34:31

Tak. Dokonáno jest. Nová plechowka je doma.
Přílohy
002.JPG
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod gravedigger » stř 27. zář 2017 7:06:28

Podívej se na to realisticky. Přijde ti, že jsi hodně pracoval a málo vydělával.

Na poměry invalidního důchodce zaměstnanýho jen na částečný úvazek, jsi pořídil vydělat na luxusní dovolenou pro 4 lidi, lehce ojeté velké auto a v rozpracovanosti na nožích máš tak +- 70 tisíc.

To není úplně marný, i na tu dřínu ve sklepě, co jsi do toho vložil.
gravedigger
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 22. dub 2013 13:44:12

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » stř 27. zář 2017 10:46:58

Naštěstí renta není to samé, co inv. důch. Renta mi jen dorovnává můj starý výdělek v Mittalu. Plus královské odstupné a bolestné. Takže, abych v Mittalu měl stejné peníze, jako mám v naší továrně nyní, musel bych brát 29000kč čistého. Takže je tímto jasné, že jsem velmi dobře zaplacený strojař. A pak až plus to, co co odmakám doma ve sklepě.
Manželka sice donese domů jen 16000, ale je to furt lepší, než rezavým drátem do oka.
Součtem jsme dokázali vydělat na kurevsky drahou dovolenou za 80000. To je prostě spousta peněz. Nicméně, na nic víc prachy nejsou, tak zbytek roku rodina na výlety nejezdí.
Auto, pro mně je to jen zasraná drahá plechovka, která má za úkol odvézt mně a moje kolo na hory. Tuhle krávu velkou jsem chtěl jen proto, že v tom autě pak spím i s kolem. Vzal jsem si na něj půjčku, a příštích pět let budu splácet 3600kč měsíčně. Ale snad se to zvládne.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod visby » stř 27. zář 2017 18:30:58

Black knives píše:Tak. Dokonáno jest. Nová plechowka je doma.


zelam vela stastnych km, do toho mondea sa zmestia neuveritelne veci!
visby
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 25. bře 2013 21:14:36

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » stř 27. zář 2017 20:51:34

Díky. Já se děsím spíše toho, že neexistuje plechowka, která se nekazí. Moje Astra se kazila pořád. Ještě, že automechanik je kamarád, se kterým jezdím na kolo do Rychleb....
A tvůj nůž pokud vidíš fotku, má hotovou čepel.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » čtv 28. zář 2017 7:22:00

Dnes je státní svátek, tak nejsem v práci. Takže se pustím do dokončení těch Parangů.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod visby » čtv 28. zář 2017 9:44:19

Black knives píše:Díky. Já se děsím spíše toho, že neexistuje plechowka, která se nekazí. Moje Astra se kazila pořád. Ještě, že automechanik je kamarád, se kterým jezdím na kolo do Rychleb....
A tvůj nůž pokud vidíš fotku, má hotovou čepel.


mama mala mondeo rovnakej generacie, okrem toho ze sa po case rozpadal interier sa to auto prakticky nekazilo. tak drzim palce nech drzi aj tebe!

noz som si vsimol, uz sa tesim!
visby
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 25. bře 2013 21:14:36

Re: Black knives POKEC

Příspěvekod Black knives » čtv 28. zář 2017 10:32:57

To auto mi přivezla firma od nás z Frýdku-Místku.

http://komfortcars.cz/

Jsem velmi spokojen. Přišel jsem k nim na základě doporučení mých přátel, kteří už od nich auta mají. A věděl jsem celkem o osmi lidech, kteří mají od nich auta, a jsou spokojení. Fungují tak, že člověk řekne, co by tak asi chtěl za auto. Jsou na netu na stránkách německých autobazarů. Jak se v novinkách objeví požadované auto, jedou tam. Jsou to tři automechanici, kde každý má jinou specializaci. Auto prohlédnou, změří lak, jestli není bourané. Projedou ho, a hledají chyby. Pak mi zavolali, poslali mi odkaz na ty stránky, kde auto bylo nafoceno. Do telefonu mi řekli, které drobné chyby našli, a co si o tom myslí. až jsem jim odsouhlasil, že to tedy chci, auto koupili. Pak to nějakou dobu trvalo, než auta pro další majitele naráz přivezli do čr. Pak to auto dali na TSK. Pak ho přihlásili na úřadech, a dodali značky. Nakonec mi zavolali, jaký typ pojištění bych chtěl, a doladili jsme pojistku. No, a finále. Přijel jsem si pro auto s penězi. Podepsal jsem předávací papíry, pojistku, a dostal jsem klíče. Projel jsem ho, a podali jsme si ruce, obchod uzavřen. Mohu jen doporučit. To auto vypadá v super stavu, je jak nové. A přitom má najeto 175000km.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron