Fotky z cest a výletů

Moderátor: Black knives

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Vseta » úte 25. zář 2012 21:20:35

Mám tady ještě jednu fotku z toho víkendu..... chtělo by to pokoumat vlákno,kam dávat nože,co máme a používáme,nebo které kde potkáme a tak..... tvůrce těchto je jeden ze zúčastněných gentlemanů..... Honza B.
Přílohy
DSC03895.JPG
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Black knives » úte 25. zář 2012 23:35:40

Vlákno jsem založil v sekci Nože. Ad.výlet, kde jsi byl s chlapama. Je to přeci jeden ze smyslů života, užít si čas i tím, že jsi s přáteli, a v přírodě. Já zrovna tak budu na horách tento týden. Však právě proto dělám i nože. Jinak bych kuruny navíc nepotřeboval. Takže být na horách, nebo kdekoliv v lese, a prožít něco s přáteli je i pro mně silný motor, proč to táhnout dál.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Black knives » ned 30. zář 2012 20:41:04

Jsem doma, a bylo to úžasné. Tři dny, které byly pro mně nejlepší bajkování v mém životě.
Přílohy
IMG_2158.jpg
IMG_2134.jpg
IMG_2142.jpg
IMG_2183.jpg
IMG_2228.jpg
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Black knives » sob 30. bře 2013 15:33:18

Dolomity-Marmolada-březen 2013
Přílohy
Snímek 132.jpg
Snímek 095.jpg
Snímek 082.jpg
Snímek 079.jpg
Snímek 048.jpg
Snímek 035.jpg
Snímek 027.jpg
Snímek 021.jpg
Snímek 016.jpg
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Kraken666 » sob 30. bře 2013 17:20:30

To sis užíval Romane.ja jedu 4tou várku bordelu.
image.jpg
Kraken666
 
Příspěvky: 1052
Registrován: sob 02. čer 2012 22:14:11
Bydliště: Plzeň

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Lubo » sob 30. bře 2013 22:06:59

Hmmm, a ja som si myslel, že si sťahoval radodajky, keď z bordelu :lol:
Lubo
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob 10. lis 2012 22:23:56

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Kraken666 » sob 30. bře 2013 22:25:14

Neee opravdovej bordel...
image.jpg
Kraken666
 
Příspěvky: 1052
Registrován: sob 02. čer 2012 22:14:11
Bydliště: Plzeň

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Lubo » sob 30. bře 2013 23:29:07

Joooj nepoužívaj slovo bordel pre neporiadok. :lol:
Bordel je vysokoorganizovaná činnosť :P
Lubo
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob 10. lis 2012 22:23:56

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Lubo » sob 30. bře 2013 23:39:30

Tak i ja pridám niečo. Mierne tajomné, strašidelné ... Môžete hádať, z ktorého hororu, pardon hradu to je ;)
P1050220.JPG

P1050226.JPG

P1050227.JPG

P1050266.JPG

P1050267.JPG
Lubo
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob 10. lis 2012 22:23:56

Re: Fotky z cest a výletů

Příspěvekod Black knives » ned 31. bře 2013 8:18:10

Výlet na tři dny lyžování byl pro mně a Lukáše skvělý. Pro mně to byl splněný sen z mládí. Pro mou dceru a manželku se však stal noční můrou. Stalo se hned několik chyb, a já zažil survival v praxi. Hned první den po příjezdu všichni lidi z autobusu spěchali na lanovku, a na kopec. Ten kopec je obrovský, a sjezdovka po tom ledovci má celkem 12 km. Já chtěl vzít holky na lehkou sjezdovku, ale dostal jsem špatné informace, a že to mám vzít z druhé stanice Marmolady dolů, a pak se napojit na jinou lanovku na jiný kopec-ten naproti Marmolady. A tady už to začalo. Ženské se vyděsily z toho, jak je ten kopec velký, a začaly vyšilovat hned na startu. Takže, pomaličku, krokem, říkám si-je to děs, ale splužíme to, a pak už je tu nevemu. Ale co se nestalo. V polovině kopce mi dcera spadla v maličké rychlosti(jela krokem) na zadek, a začala mi brečet. A že dál nikam nejede, že ji bolí záda. Já začal tušit průser. Zkoušel jsem ji přesvědčit, ať zkusí jet dolů po zadku, ale nešlo to. Pak už jsem ji jen posadil na batoh, a průser byl tu. Zatáhlo se, a dcera mi začalala drkotat zubama, mrznout. Sundal jsem svou bundu, a omotal ji kolem ní. Syna jsem vyslal dolů, pro pomoc. Já si v tom ranním spěchu nepoznamenal číslo na horskou službu. Takže Lukáš sjel dolů, a to trvalo dost dlouho. Tam anglicky sháněl horskou. Nakonec ho italové poslali, že musí lanovkou nahoru, a tam je hledat. Mezitím mi mrzla dcera na svahu, a manželka začala hysterčit. Pak sehnal horskou, a zas neuměli moc anglicky oni. Tak to trvalo, než jim vysvětlil, že jsme uprostřed kopce, a čekáme na pomoc. Já nebyl schopen dceru dostat dolů. Jen jsem zapíchl lyže nad nás do "X", což je signál, že máme potíže. Jak přijížděl záchranář, ukázal jsem rukama "Y", že máme problém. Pro změnu jsem zas neuměl anglicky já, a velmi kostrbatě jsem mu vysvětloval, že dcera spadla, pláče, bolí jí záda. Za chvíli přijel další záchranář, a přivezl na lyžích kanadské sáně. Pomohl jsem jim naložit dceru do sání, v pořádně strmém kopci, ti ji nafoukli pumpou do kompresního vaku. Kolem krku dostala fixaci, zabalili ji do alobalu, a svázali, jak mumii. Barušce jsem jen stihl říct, že ať se nebojí, že si ji najdu.
A zůstaly mi lyže od dcery, a hysterická manželka, která mi brečela, ať ji tam nechám, a jedu sám. Z té hrůzy z kopce byla tak paralyzovaná, že jsme museli celý ten obrovský kopec sesunout bokem lyží-sešoupat. A to trvalo doslova hodiny. Bylo to nekonečné, a Manželka ze stresu byla na hranici kolapsu. Nakonec v mlze nás dole pomáhalo dostat dolů pár čechů, co ženě ve strmém vzali lyže a ta to jela po zadku, s brekem, a krvavou pusou, jak se bouchla o hůlky, dolů. V mírném to sjela dolů, totálně hotová. Já mezitím dole s Lukášem řešil, kde je dcera. Když vás sundají z kopce záchranáři, automaticky vás vezou do nemocnice, která tam byla ale 30km daleko. Já však nebyl autem, ale autobusem. Takže jsme s Lukášem jeli taxíkem. Ten na nás celou dobu čekal před nemocnicí, než vyjdeme ven. Dcera šla na rentgen, a naštěstí bez nálezu. Takže si opsali čísla pojištění na lyžování, a pojistku normální, a pas.
Dostal jsem zprávu od lékaře, a do čr jsem volal na pojišťovnu, že jsme měli problém. Naštěstí jsem trval na připojištění, než jsme jeli. Jinak bychom byli ve velkém finančním průseru.
Takže dcera a manžela tímto skončily s lyžováním, a vlastně nelyžovaly vůbec. Já další dva dny lyžoval s Lukášem, a bylo to skvělé. Ovšem, ten zážitek dceru zablokoval natolik, že odmítala poté dělat cokoliv.
Takže jsme jen každý ten den vyjeli pěšky lanovkou nahoru na Marmoladu na vyhlídku. Ale slova jako lyžovat-v žádném případě.
Takže, pro mně úžasné lyžování, pro Lukáše taky supr, ale dcera s manželkou z toho mají velmi traumatický zážitek.
A já tím pádem problém do let příštích.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron