nože typu Parang

Moderátor: Black knives

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Kraken666 » stř 27. čer 2012 21:40:03

Vseta: Tak se budeš muset jeden den bez velkého nože obejít...nebo si ho dej na stehno pod kalhoty...budeš chodit jako pejrak... ;)
Kraken666
 
Příspěvky: 1052
Registrován: sob 02. čer 2012 22:14:11
Bydliště: Plzeň

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Vseta » stř 27. čer 2012 21:43:01

Byl jsem drahou polovičkou důrazně varován,že prej žádná obří kudla :o ....... Muším to nějak pokoumat,co když cestou do kostela spadne strom přes cestu????
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Black knives » stř 27. čer 2012 21:50:54

Nohavica jasně zpívá, že "chodit po světě bez nože, tož to sa nemože, no to si cvok" :lol: Prosím si svatební fotku s Parangem na svatbě, a při krájení dortu. :lol: :lol: :lol: Že pozdravuju. 8-) Hodně štěstí do života přeji.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Vseta » stř 27. čer 2012 21:58:14

:lol: Rozumím,provedu! :lol: Asi toho bude víc,páč 10. je mi 34 - mám slíben dort ve tvaru parangu a 14. ten sobáš :lol: Sám jsem na to všechno zvědavej :roll:
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Black knives » stř 27. čer 2012 22:03:58

Tak to se těším ještě víc na fotky. 8-) :lol:
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nože typu Parang

Příspěvekod rak nožomil » čtv 28. čer 2012 10:44:34

Vseta píše:Gratulace Rakovi 8-) ,už má nože od tebe,asi ví,proč se vrací 8-) Mě se vrátil z výměnného pobytu "bejbík",už mi bylo smutno :mrgreen: Tak jsem alespoň dnes doma nadělal třísky do foroty - ven se teď asi jen tak nedostanu :( ,práce moc :? a navíc se za 2 tejdny žením...... jsem zvědavej,jak se bolo vejde pod oblek :lol: ,páč parang tam neschovám :lol: .....


Vseto, děkuji za gratulaci. Máš pravdu, vím proč se vracet. Od Blacka mám už 3 nože (BSK 3, Bolo a Army Klewang). Fascinuje mne na nich jednoduchost, účelnost, spolehlivost, blbuvzdornost a snadná údržba. Zítra by měl dorazit Parang a ve výrobě je variace na RAT. Takže budu dobře vyzbrojen. Časem sem hodím nějaké fotky. Na knife.cz už foto Blackových výrobků dávat nehodlám, ještě bych mohl dostat ban za nepovolenou reklamu... :lol: :lol: :lol:

;)
rak nožomil
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 28. čer 2012 10:32:49

Re: nože typu Parang

Příspěvekod JDaniels » čtv 28. čer 2012 10:53:38

Ahoj tak na ty dortiky bych se taky rad kouknul. B-)
JDaniels
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 29. kvě 2012 15:48:29

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Vseta » čtv 28. čer 2012 21:28:17

Raku,vím,jaké máš od Blacka nože,samá dobrá volba. Já mám 4 - Buřtku,BSK1,bolo survival a baby parang - a neměnil bych ani jeden. Baby parangem to všechno začalo :lol: Parang tím co umí otevírá pusu hodně lidem :mrgreen: No a fotky na knife?.......možná právě tohle by si tam někteří lidé přáli - aby se tam po Blackovi "nevzdechlo".... snad nemůže nikdo nikomu říkat,jakej nůž se mu má líbit a jakej si má koupit a může ukazovat...... Ale vlastně tuším,že to byl od Tebe žert - nemyslím,že by jsi se zrovna Ty nechal "podiktovat" 8-)
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: nože typu Parang

Příspěvekod Black knives » pát 29. čer 2012 8:38:17

Vseta- a to budeš mít ještě army klewang, které Choperdriver a Kanaďan prohlásili za moje nejpovedenější. Oba jsou praktici, co nechtějí líbivý design, ale hlavně vysokou funci, a snadnou údržbu.

Dneska bude mít Parang i Rak nožomil, tak pokud budou dneska nové fotky, tak se těším. Třeba zaseklý Parang do vrat velvyslanectví, kde Rak pracuje. 8-) :lol:
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: nože typu Parang

Příspěvekod rak nožomil » pát 29. čer 2012 17:41:37

Black knives píše:Vseta- a to budeš mít ještě army klewang, které Choperdriver a Kanaďan prohlásili za moje nejpovedenější. Oba jsou praktici, co nechtějí líbivý design, ale hlavně vysokou funci, a snadnou údržbu.

Dneska bude mít Parang i Rak nožomil, tak pokud budou dneska nové fotky, tak se těším. Třeba zaseklý Parang do vrat velvyslanectví, kde Rak pracuje. 8-) :lol:

Ahoj Romane,
Parang dnes dorazil OK. A já mám volný víkend, huráááá! Vyrážím do lesa a Parang řádně otestuju. Už když jem ho vzal do ruky, to je fakt sekáč! I když je pravda, že kdybych měl jít do mise, jako v roce 1994, vzal bych si s sebou Army Klegang (kdybych ho tenkkrát měl!) Akorát nevím, jak se sem vkládají fotky, ale snad na to přijdu :oops:
rak nožomil
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 28. čer 2012 10:32:49

PředchozíDalší

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron