drobné rady-"survival light"

Moderátor: Black knives

Re: drobné rady-"survival light"

Příspěvekod Ivod666 » sob 06. dub 2013 13:53:15

Ano, taky teď vybírám menší batoh přes rameno a rozhoduji se zda kopie nebo originál...

Originál ve mě budí vetší důvěru, ale nevím jestli to není kvůli americkému must-have stylu. :lol:

Ani jeden kousek jsem na živo zatím neviděl. Ale abych byl konkrétní. Líbí se mi série Gearslinger od Maxexpedition a konkrétně modely Remora a Lunada. Nošení na zádech mi přijde praktičtější něz taška na boku se kterou chodím do školy.
Určitě sem časem napíši jak jsme pořídil a co vše se tam vleze + foto.
Ivod666
 
Příspěvky: 155
Registrován: čtv 09. srp 2012 20:58:41

Re: drobné rady-"survival light"

Příspěvekod Black knives » stř 22. kvě 2013 13:51:38

Našel jsem zajímavý vařič na na dřívka. Ale ta váha asi bude maras.
Přílohy
ZOOM1.jpg
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: drobné rady-"survival light"

Příspěvekod benluben » čtv 12. pro 2013 9:33:58

Tiež nosím pár vecí vždy so sebou v niečom do čoho sa to zmestí. Teleskop, zatvárací viacnáraďový univerzálny nožík, zapaľovač, kresadlo, kus parašnúr, pár tabliet proti bolestii a mobil. Zatiaľ nemám spomínanú "kabelku" ale uvažujem aj o tom. Asi to bude praktickejšie ako veci stále prekladať niekam inam.
V aute okrem povinnej výbavi ešte hasičák, snehové reťaze, nejakú nepremokavú podložku keby som sa potreboval niekde "pod auto zvaliť" a box s náradím ktoré sa môže vždy hodiť. Auto si totiš udržiavam a opravujem sám až na diagnostiku na to som krátky. :P
benluben
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 11. pro 2013 14:52:58
Bydliště: Ružomberok

Re: drobné rady-"survival light"

Příspěvekod Vseta » čtv 12. pro 2013 20:37:36

Já tahám tuhle kabelku.... http://www.obrana.cz/obrana.cz/shop/376 ... h-utg.html jak bude čas a podmínky,blejsknu vše,co v tom nosím. Spokojenost zatím veliká,mimo stabilní "nálože" - včetně lékárničky,jsem v tom tuhle nesl cca 20kg mouky a cukru na cukroví a ani jeden šev,zip,prostě nic se nehlo. Uvidíme po pár letech :mrgreen:
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: drobné rady-"survival light"

Příspěvekod benluben » čtv 12. pro 2013 21:31:54

Vyzerá to dosť veľké na "kabelku" :o Ja som si predstavoval niečo menšie.
benluben
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 11. pro 2013 14:52:58
Bydliště: Ružomberok

Předchozí

Zpět na Black knives

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron