Sebeobrana z auta

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Black knives » sob 27. říj 2012 10:50:36

B5- máš bohužel pravdu. Smutné. Já navíc, kdybych se bránil, budu posuzován, jako školený "zabiják", když mám za sebou 20 let v bojových uměních. Vseta, ten to bude mít jako bývalý polda rovnou zneužití nabytých dovedností.
Ale rodinu včetně matky jsem vybavil pepřákem a radou, učte se běhat.
Umím se bránit, a asi bych uměl vyrobit útočníkům nehezké bolínko, ale zabiju krypla, ale sedět půjdu za zdravého. Nestojí to za to.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod alwarez » sob 27. říj 2012 11:11:02

Je celkem jedno jak se vam jevi americky zpusob mysleni ten je na sebeobranu zalozen tim ,ze je neskoncim v te hromade mrtvol a oni udelaji vsechno proto aby tam neskoncili .......V Evrope mate nepratelsky rezim uz od 2 svetove valky ,nebot tam se z toho vyvinulo mysleni co vlastne zacalo uz za 1 svetove valky ,ze clovicek vice bal kulek rezimu ,nez kulek nepratel a proto tech 5 milionu mrtvejch Nemcu za 2 svetove valky a kdo nechtel bojovat toho rezim proste zastrelil a bylo jich 70 000 a ti ostatni si dali rici .....Stale se divim ,ze nekdo zustane na miste pro poskoky rezimu =policajty ,kdyz vime jak je rezim nepratelsky , tak si zhodnotime kde jsi udelal chybu a co bylo spatne ,jasne nosit peprak to bylo dobre mohl jsi nosit i taser ono to dostreli asi 4,5 m a kazdy policajt zde ma taser u boku tedy ma dve pistole ,ve vasem pripade utikat z mista cinu musime se dostat pryc, nebot nam hrozi nebezpeci rezimu a take nedavat zadne fotky na internet ....A kdyz nam rezim nedovoli bouchacku, jako mne nikdy bych bumazku nedostal ,tak si ve sklepe musim vyrobyt nejakou to apokalyptickou brokovnici atd .....na divokem zapade sebeobrana jako ji zname dnes neexistivala to je vynalez dnesni spolecnosti ,tenkrat kazdy nosil opasek tam koltaka a asi 12a vice patron a Bowiak nuz ....
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Vseta » ned 28. říj 2012 21:58:47

2Alwarez: Aniž bych se chtěl více šťourat ve Tvém příspěvku,jen bych pár věcí upřesnil: Taser má dosah těsně na hranici 11metrů,ne 4,5m.......a rozhodně jím není vybaven každý policista. Většina obraných "sprejů" má oproti tomu max účinný dotřik za dobrých podmínek tak 2,5 - 3m,záleží na typu,výrobci a trysce ;) K otázce nabytí zbrojního průkazu: dnes je již doba,kdy pokud nejsi pravomocně odsouzenej násilnickej recidivista,nebo nemáš "papíry na hlavu",nic Ti nebrání si ZP udělat - už nerozhoduje soudruh podle toho,jak se vyspal,nebo podle toho,jestli jsi dobrej komár ;) Jinak ano,pojem nutné obrany a krajní nouze je u nás vnímán každým soudcem jinak,možnosti výkladu znění jsou poměrně široké a obecně,jak už se zde většina shodla,je to pro úspěšně se bránícího občana problém,běh na dlouhou trať a otázka dobrýho právníka.....bohužel :?
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod alwarez » ned 28. říj 2012 22:27:27

Tak tady ho ma kazdy policajt a s dostrelem bych se nechtel hadat......Tady je stary anglicky system Trial by Jury a to je 12 nahodne vybranych obcanu a na tech rozhoduje jestli nekoho odsoudi ci ne a soudce pouze vymeruje trest a jestli se rozhodnou pro popravu vsech 12 lidi musi souhlasit a podepsat se pod to a pak nastava petilety proces odvolani ,vetsina lidi umre na stary vek ,nez na popravu a nekteri jsou popraveni az za 20-25 let a kolikrat se mi dostalo vysmechu a neverici populace, kdyz jsem rikal zenskym jak bezet do loznice a tam sebou prasknout na postel v pozici leziciho strelce ke stabilizaci zbrane a pokud se vetrelec dostane az tam nasleduje kratka prestavka ,aby jste si nezastrelili rodinneho prislusnika a pak do vetrelce vystrilite cely zasobnik a zavolate policii at si prijdou tu mrtvolu odklidit a jasne zadna Jury vas neodsoudi a jasne ani policie to nepozene k soudu a na nejake sermovani rucickama ,nozickama na to zapomente .....
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Vseta » ned 28. říj 2012 22:42:02

alwarez píše:Tak tady ho ma kazdy policajt.....Tady je stary anglicky system Trial by Jury a to je 12 nahodne vybranych obcanu a na tech rozhoduje jestli nekoho odsoudi ci ne a soudce pouze vymeruje trest.........
Jasan,vím,co je porota a precedenční systém - jak psal B5 - lepší být souzen dvanácti,než nesen šesti...... Jen mi jaksi uniklo ono TADY...... Podle toho asi nežiješ v ČR...... Káj teda meškáš,že máte takovej problém se zbraněma a zároveň porotu?
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod mcrea » pon 29. říj 2012 17:22:25

Alwarez žije ve státech, nepletu-li se Severní Karolína. Potkal jsem ho na netu už párkrát. Zdá se, že neumí rozlišit právní systém náš a jůesej.
To Alwarez- To, co ve státech smete ze stolu už koroner je tady předmětem vyšetřování i na léta s velice nejistým výsledkem. Tvý rady jsou tady použitelný jen v případě, že máš rád hazardní hry a nevadí ti, že tě systém semele a vyplivne předem neznámým směrem
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod alwarez » stř 31. říj 2012 2:29:21

Jasne usidlil jsem se v Severni Karoline, zil jsem na severu okolo Bostonu a vozil aute po 4 mesice vedro pisku a lopatu na snih, az se mi to nelibilo a rekl jsem si co ja blbec tady delam a nalozil auto a odjel 1000 mil na jih ono je to blize rovnou primkou. Ale ja jel vedlejsima cestama ,nebot nebylo kam pospichat a jak rikam clovek je doma tam kam si povesi klobouk a na fora pisi ,ze proste nechci zapomenout cestinu i kdyz jsem toho dost zapomnel,chteli mne od vsude vyhodit, nebo mne alespon smazavaji ......
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Sebeobrana z auta

Příspěvekod Black knives » stř 31. říj 2012 14:09:48

OK, piš si s náma, ale názory prosím vol v takové podobě, abych i já nemusel použít restrikce.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Předchozí

Zpět na OT témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron