Dnešní super ráno!

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod alwarez » stř 31. říj 2012 2:06:50

Lidi nedejte se poranit a treba noste dva zaviraci noze do kazde ruky jeden ty co maji sponky a tak si muzete na kazdou kapsu zavesit jedem noste noze v paru jeden nuz se da ruzne blokovat, Ale ne kdyz jsou v paru take si muzete vzit kamen do kazde ruky tez doporucuji noze escrima kam projde ten okazovacek kazde ruky do prstenu ,mne v nasi vesnici nebezpeci nehrozilo,ale nosil jsem prak v predni kapsi a asi 10 projektilu co byly nasekame draty do betonu a strilel jsem psy do zadni kyty a tak jsem si ziskal respekt.V devate tride jsem sel s nejakou holkou domu mely jsme to asi 300 m do skoly a ta se divila pros ti psi knuci a utikaji prede mnou ,nic jsem nerikal a vedel, ze mam respekt byl jsem pevne rozhodnut ,aby mne zadny pes nekousl ......bojovnik escrima nosi dva ty sve noze v pasku a nejsou velike asi 10 cm dlouhe a oni s nima dovedou rozcupovat protivnika jasne zaviraci nuz nemusime ani otevirat slouzi jako uderna zbran !!
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod Black knives » stř 31. říj 2012 14:12:18

Jen se divím, že ti to v USA prochází. Nože tam nevidí rádi. Spíš ti projde pistole u pasu, pokud máš zbroják. Obecně, na www.knife.cz je tomuto věnováno hodně stran, co se kde v které zemi nesmí.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste...amen.
Black knives
Administrátor
 
Příspěvky: 8098
Registrován: sob 22. led 2011 19:30:19

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod alwarez » stř 31. říj 2012 15:27:02

My si vubec nerozumime ,never tomu co pise propaganda ,nehlede jestli to je tady ,ci tam u vas jak ja vsude rikam komunisticka propapanda ,vzdyt i ja nosim vsude zaviraci nuz na te sponce poveseny a nekdy i velky nuz na opasku ,ale vsude jezdim autem a tak bude spise v aute ......jo mne policajti kolikrat chytili treba ,kdyz jsem parkoval na nejvzdalenejsim konci parkoviste a tak jim bylo divne ze chodim takovou dalku k autu a tady jsou policajti strasne nevorzni a tak jsem jim podal vzdy penezenku a tu moji kudlu a rekl jsem aby z te penezenky nic neukradli......tady asi kazdy nosi nejaky ten zaviraci nuz velmi zhridka vidim pistoli na opasku vetsinou ji maji pod kabatem a na to musi mit povoleni coz nema nic spolecneho s dnesnim rezimem a tohle bylo zakazano po prohrane obcanske valce a tak musi mit povoleni od radnice a otevrene muze nosit kazdej ,jinak v aute muzes mit pistoli, ale musi byt videt a byt vybita a tak ji maji vedle na sedadlu a zasobnik vedle pri ruce ,puska ta je videt o te nemluvime .....
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod Bullterier5 » stř 31. říj 2012 18:50:18

Hallo,Alwarez!
Jednu věc mi řekni,Ty ses v Americe narodil,nebo jsi tam jel uklízet WallMart a pak jsi tam zůstal?? Mně je totiž divné,jaké hlouposti tady píšeš,já v Americe byl 2x,poprvé 6 měsíců Detroit,který je pokládaný za město s největší kriminalitou a podruhé 2 měsíce Atlanta a pokaždý když mně policajti zastavili,tak se plížili k mýmu autu připosraně a s rukou na kvéru.
Pokud vím,tak nikdy by žádný americký poliš nesnesl kecy o kterých tady mluvíš a při sebemenším podezření že jej ohrožuješ by Tě skolil Taserem.Ty tady píšeš,že chodíš s nožem,jak to děláš když jdeš na nějaký místo s bezpečnostním rámem a najdou u Tebe "Dangerous Item"-co potom??
Já měl při silniční kontrole u sebe švýcarák a vzali mi jej-svině,jen proto,že tvrdili,že z auta cítějí,že se v něm kouřila tráva-nebyla to pravda.Když zjistili,že jsem Čech,jednali se mnou jako s odpadem.
Jinak Ti nic nezávidím,žít v takové zemi není žádný terno,to nám raději písni,kde začnete další válku-to abyste nezdechli v tom ráji hlady,Amerika si neumí vydělat jinak než válčením a to se mi hnusí,proto jsem taky odjel,i když mi příbuzní chtěli vyřídit zelenou kartu.
Bullterier5
 
Příspěvky: 286
Registrován: pon 23. dub 2012 19:21:41

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod alwarez » stř 31. říj 2012 22:03:47

No jo, ja jsem tady uz dlouho od roku 1985 prvni den roku a mi jsme tenkrat byli uznavani a v Rakousku se nas ptali kam by mistr chtel letet mame pro vas,Canadu, USA ,Australii a Jizni Afriku a ne nejakou praci to pro obycejne blebejce za vlady Husaka neexistovalo a urcite mam rad takove turisty co si to vsechno vysvetluji po tom svem totalismu....Policajt ma k autu jit pomalu a ruku na bouchacce nikdo nevi kdo v tom aute sedi a ze nevite jak jednat s policajty pouze vase chyba .....jeste jsem nenasel neochotneho policajta k turistum a treba k cizincum tohle je zeme emigrantu polovina obyvatel usa je narozena jinde ,nez v USA .....jestli myslis ty futra na dvere kde hledaji ty kovove predmety, tak ty pry maji na letistich a tak ja neletam diky te pakarne a celkem ztratili od roky 2000 asi 80% kseftu a kdyz to kapitanum prumyslu nevadi tak mne take ne ...jo take jsem tady narazil na ceske turisty asi roku 1992 a te zenske se take porad nelibilo a tak jsem ji rekl ,ze ji nikdo nedrzi a muze se vratit do toho bordelu....A kdy vyvolaji nejakou tu valku preci kazdy vi ,po volbach Izrael zautoci na Iran ,co hrozi kazdy tyden ,ze zidy vyhladi ,nebojim se ze by se snimi stalo neco jako za 2 svetove valky, dnes zidi jsou po zuby ozbrojeni ted vybombardovali fabriku na zbrane v Sudanu a pred tim Syrii kde si budovaly tu atomovou elektrarnu a zidi vybombarduji kazdeho kolem kdo by je ohrozoval ...jeste policajty tak s tema se muzes bavit o jakemkoliv politickem nazoru ,jen kdyz nebudes vykrikovat ,ze policajty vsechny postrilis....jo a co ja nenavidim je zadratovana zeme ,bumazka na kazde plivatko a kde myslivci strileji do psu a kocek 200 m od baraku ,tkz exekutori co ti prijdou do baraku a zacnou ti zabavovat veci i kdyz nic nedluzis a aby jsi za zivot musel platit nejake dane veskera omezeni jako treba obcanky ,jasne tady je anarchie, ale neni to tak hrozne tady kazdy vi co je ustavni a od roku 1789 se to lidem nejak zazralo do vedomi a tady je uplne jedno co si mysli turisti ......
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod Vseta » stř 31. říj 2012 22:08:32

2alwarez: myslím si,že to začíná nebýt nejšťastnější tón a směr debaty....... :? Já obecně si myslím,že více lidí zde,zrovna nemusíme typické "amerikanisty" - u vás se žije,jak se žije,u nás zase takhle - ani jeden by jsme neměnili - kašlem teda na politiku,řešme to,o čem je vlákno - alespoň zhruba ;)
Naposledy upravil Vseta dne stř 31. říj 2012 22:11:34, celkově upraveno 1
Bůh učinil muže silné a muže slabé.....pan Colt tento nedostatek vyrovnal....
Vseta
 
Příspěvky: 752
Registrován: čtv 26. dub 2012 10:02:40
Bydliště: Českolipsko - Mimoň

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod Bullterier5 » stř 31. říj 2012 22:11:11

Hmm,to když tam jsi od roku 85,to už jsi skoro Yankee....
Stejně mi ta země nic neříká,v Americe si máte strach i nahlas prdnout a tak jezdí mladí Amíci dělat bordel po světě,žejo,co by taky člověk chtěl od národa bez historie.
Necháme toho,já Ameriku pro její zahraniční politiku neobdivuju a žít bych tam nechtěl.Ale komu se tam líbí-jeho věc.
A národ emigrantů-kdo je větší zbabělec? Ten který zůstane doma a třeba se pokusí něco změnit k lepšímu,nebo ten který před vším zdrhne??
Naposledy upravil Bullterier5 dne čtv 01. lis 2012 6:21:26, celkově upraveno 1
Bullterier5
 
Příspěvky: 286
Registrován: pon 23. dub 2012 19:21:41

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod mcrea » stř 31. říj 2012 22:33:48

Já jsem teda ve státech nikdy nebyl, měl jsem možnost tam jet montovat zařízení, ale zrovna se nám měla narodit dcera a nechtěl jsem zrovna být dva měsíce někde v tramtárii. Ale kolegové byli a vyprávěli. Jeden z nich, hodně si ho vážím a není to žádnej tlachal mi vyprávěl zajímavou zkušenost. Byli v nějakým malým městě a po práci se rozhodli projít a ohlídnout okolí městečka. Tak odbočili z cesty a šli přes nějakou trávu směrem k lesu co byl nějakých 500metrů daleko. Najednou houkačka a přes tu louku za nima valil šerif. A začal podle mého nejstupidnější hovor, jaký si umím představit - prý kam jdete, no tam do toho lesa. Proč tam jdete? Podívat se. Kam? No do toho lesa. Proč? Zajímá nás. Co tam budete dělat? Chceme se projít a podívat? Na co? No jen tak. Tam ale nemůžete. Proč ne? Prostě nemůžete. Ale my se chceme projít, nic jsme neprovedli. Skončilo to rukou na pistoli, autem je zavezl zpátky do města, tam je vysadil a důrazně je varoval ať to nedělají. Takže se Alwarezi zlob nebo ne, ale takhle si já svobodu nepředstavuju.
Pokud jde o ten tvůj nacionalismus, řekl bych že jsi víc američan než ti co se tam narodili. Babička říkala poturčenec horší turka, teď už chápu co tím myslela
mcrea
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte 21. srp 2012 22:38:15

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod alwarez » sob 03. lis 2012 19:04:24

No vidite jak pomocnici serifa maji tezkou praci a turisti nechapou ,ze to je nekoho uzemi a majitel si treba nepreje aby se tam nekdo potuloval to je jeho kousek uzemi a jasne pomocnik serifa vam nemusi vysvetlovat proc tam nemuzete a urcite se divil jak ti turisti jsou nechapavi vlastne zvyk co tady existoval uz za indianu museli jste se dojit zeptat nacelnika jestli muzete jejich loviste prejit co treba tenkrat trvalo 2 dny ,nez jste to prejeli na koni ....to je davno v okoli Bostonu v Mass jsme sli na jednu horu , student chodil na universitu a dostal ukol neco jako zjistit v kameni v miste kdy se se to odtrhavalo od Evropy a vime ze Atlantik se 2x uzavrel naposled pred 250 miliony lety ......No nebudu vas unavovat geologii ja cetl vsechny studentovi knihy =ucebnice ......Tak jsme se napred sli se zeptat majitele jestli tam smime chlapik byl prijemny a pry ja to tady vlastnim tuhle horu a kus dal a tam si muzete sbirat kameny jak chcete a dokonce nam dal popit nejake kafe ......Mne by se pribeh nemohl stat /nebot vim kam jdu a kdyz mi pomocnik serifa rika ze tam nemuzu obratim se jdu zpet a nezajima mne proc ,ale jak rikam mne se to nestava ,ja vim kam jdu ......Zahranicni a invazni politika je tvorena blbci so jsou nic jineho nez imperialistici komunisti a pak je tvorena temi zoldaky co za imperim budou bojovat do roztrahani tela ....A zoldaci to jsou ti zoufali mladici co jasne nemohou najit dzoby a ani pro ne nejsou a tak se davaji na zoldacimu a polovina se stejne zastreli kdyz prijdou ze zoldaciny domu a jasne ti mne nezajimaji....
alwarez
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 15:05:31

Re: Dnešní super ráno!

Příspěvekod Bullterier5 » sob 03. lis 2012 20:03:04

Ty,Alwarez,
Myslím že by sis měl přestat kupovat to svinstvo,ty Tvoje komenty postrádají logiku...
Myslím to dobře,B5
Bullterier5
 
Příspěvky: 286
Registrován: pon 23. dub 2012 19:21:41

PředchozíDalší

Zpět na OT témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron